Trwałe i efektowne ramy do obrazów

ramy do obrazów

Dobrze wykonane ramy zapewniają nie tylko eleganckie wykończenie obrazu, ale także bardzo dobrze dopasowują się do wnętrza, nadając mu niepowtarzalny styl. Takie właśnie są ramy do obrazów firmy Nielsen Polska.

Oferta

Do wyboru są różnorodne ramy. Po pierwsze, są to ramy aluminiowe. Sztuka oprawiona aluminiowymi listwami wygląda bardzo dobrze szczególnie w firmach i domach. Bardzo dobrze prezentuje się w nich szczególnie sztuka nowoczesna i fotografie. Można tutaj zakupić również eleganckie ramki drewniane. Wykonane są z materiału naturalnego, dlatego stanowią atrakcyjny dodatek do każdego wnętrza, zarazem dodając mu przytulności. W zależności od indywidualnych potrzeb można wybrać ramki drewniane utrzymane w stylu klasycznym, bądź w stylu nowoczesnym. Do niektórych ram należy dokupić elementy montażowe, jednak w ofercie występują także ramy gotowe. Są to przede wszystkim: ramy typu Frame Box, ramy Alpha (w szerokiej gamie kolorów i rozmiarów), a także ramy ekologiczne EcoCare: zrobione z bambusa lub drzewa kauczukowego. Firma Nielsen proponuje także elementy, których wymagają ramy do obrazów, by zawisnąć na ścianach, czyli: kartony oraz szkła. Wszystkie opisane produkty można znaleźć w całej Polsce, w sklepach Castorama i Leroy Merlin. Osoby prowadzące działalność gospodarczą oraz firmy, powinny kontaktować się z producentem przez stronę internetową.

O ramach obrazowych firmy Nielsen

Firma istnieje na rynku już od ponad dwudziestu lat. Dzięki swojemu doświadczeniu może wytwarzać ramy piękne, o najwyższej jakości. Są one trwałe, zachowują swoje właściwości przez wiele lat, ozdabiając ściany muzeów, firm i domów prywatnych. Zostało to docenione zarówno w Polsce, jak i na całym świecie.

Zobacz też: Ramy do obrazów | Nielsen Polska