Nieoceniona pomoc stylistki

zakupy ze stylistką Kraków

Każdy z nas chce wyglądać ładnie i atrakcyjnie. Powiedzenie „Jak cię widzą, tak cię piszą” jest w dzisiejszych czasach jak najbardziej aktualne.

W wielu sytuacjach liczy się tzw. pierwsze wrażenie. psychologowie są zgodni co do tego, że nawet podświadomie oceniamy ludzi na podstawie wyglądu zewnętrznego. To, jak wyglądamy wpływa nie tylko na nasze samopoczucie, ale także liczy się w sytuacjach dla nas naprawdę ważnych, np. gdy idziemy na ważne spotkanie, rozmowę kwalifikacyjną, poznajemy kogoś nowego. Na wielu z nas świadomość tego, że wyglądamy ładnie, wpływa mobilizująco, dodaje energii i pomaga myśleć pozytywnie. Nie zawsze jednak potrafimy sami stworzyć swój własny, niepowtarzalny styl. Czasem nasza szafa pęka w szwach, a my nadal stajemy przed dylematem „Co na siebie włożyć”.

Wydajemy dużo pieniędzy na stroje, poświęcamy czas na chodzenie po sklepach, a efektu nie ma. W tej sytuacji nieoceniony jest stylista. Pomoże nam właściwie skompletować garderobę, tak abyśmy zawsze wyglądali atrakcyjnie. Profesjonalna stylistka właściwie oceni naszą figurę i tak dobierze stroje, aby ukryć mankamenty, a wyeksponować nasze walory. Odpowiednio dobierze też kolory. W naszej szafie zagoszczą takie barwy, który podkreślą naszą urodę. Podpowie nam także jak stworzyć tzw. „bazę ubraniowa”. Dzięki stylistce okaże się, że nie musimy mieć ogromnej garderoby. Będziemy za to mieć ubrania, które posłużą nam na każdą okazję. Zakupy ze stylistką to naprawdę oszczędność i czasu, i pieniędzy. Dzięki niej nie wydamy majątku na rzeczy, które „wylądują” w szafie, bo okaże się, że był to kolejny „zakupowy niewypał”. Nie będziemy też tracić czasu na przymierzanie ubrań, które może świetnie wyglądają na przyjaciółce, ale na nas niekoniecznie. Profesjonalista pomoże nam stworzyć własny styl, w którym będziemy się dobrze czuć.

Zobacz: Zakupy ze stylistką Kraków | styleandmore.pl